Vili Beroš: U zadnjih deset tjedana na respiratoru završilo 117 osoba, 110 ih nije cijepljeno

Pročitajte još:

Ministar Vili Beroš uoči sjednice Vlade i objave službenih brojeva korone poslao je preko Twittera jasnu poruku koja pokazuje kolika je važnost cijepljenja.

“Za sve koji i dalje imaju dilemu cijepiti se ili ne: od 117 oboljelih koji su u proteklih 10 tjedana bili na respiratoru, njih 110 nisu bili cijepljeni. Nas je briga za vaše zdravlje”, napisao je Beroš.

Iz Stožera su u četvrtak izvijestili kako je na respiratoru 53 ljudi.

- Reklama-

Najnovije vijesti:

Thierry Henry biranim riječima nahvalio Luku Modrića: “Klasa nikada ne stari”

Luka Modrić još je jednom pokazao zašto ga mnogi smatraju jednim od najvećih veznih igrača u povijesti nogometa. Kapetan...

Vrijeme:

Zagreb
vedro
25.6 ° C
25.6 °
25.6 °
56%
1.5m/s
0%
Ned
25 °
Pon
37 °
Uto
39 °
Sri
35 °
Čet
28 °

Tečajna lista:

EUR - Zemlje članice euro
USD
0.8777
GBP
1.1587
CHF
1.0842
CNY
0.1291
HUF
0.0028
- Reklama-

Pročitajte još:

Popularno: