Vili Beroš: U zadnjih deset tjedana na respiratoru završilo 117 osoba, 110 ih nije cijepljeno

Pročitajte još:

Ministar Vili Beroš uoči sjednice Vlade i objave službenih brojeva korone poslao je preko Twittera jasnu poruku koja pokazuje kolika je važnost cijepljenja.

“Za sve koji i dalje imaju dilemu cijepiti se ili ne: od 117 oboljelih koji su u proteklih 10 tjedana bili na respiratoru, njih 110 nisu bili cijepljeni. Nas je briga za vaše zdravlje”, napisao je Beroš.

Iz Stožera su u četvrtak izvijestili kako je na respiratoru 53 ljudi.

- Reklama-

Najnovije vijesti:

Hrvatska protiv Portugala u nokaut fazi: Vatreni love prvu službenu pobjedu protiv svoje “crne mačke”

Hrvatska nogometna reprezentacija u šesnaestini finala Svjetskog prvenstva igrat će protiv Portugala, protivnika s kojim Vatreni imaju vrlo neugodnu...

Vrijeme:

Zagreb
vedro
31.6 ° C
31.6 °
31.6 °
53%
1.3m/s
0%
Ned
37 °
Pon
38 °
Uto
38 °
Sri
36 °
Čet
31 °

Tečajna lista:

EUR - Zemlje članice euro
USD
0.8777
GBP
1.1587
CHF
1.0842
CNY
0.1291
HUF
0.0028
- Reklama-

Pročitajte još:

Popularno: