Kerum psovao u stožeru: ‘Imali ste četnika za gradonačelnika i sad ponovno imate to’

Pročitajte još:

Željko Kerum burno je reagirao na izborne rezultate u Splitu

Kandidat za splitskog gradonačelnika, Željko Kerum, sinoć je u svom izbornom stožeru burno reagirao na izborne rezultate. Posebno “oštro” Kerum je reagirao na izjavu Bojana Ivoševića, zamjenika vodećeg Ivice Puljka, piše Dalmatinski portal.

Pogledajte video.

“Gradonačelnik vam je već bio četnik, dr. Jakša Račić, sad ponovo imate to. Imali ste četnika za gradonačelnika, i to je istina. Je l’ ja lažem?! Imate povijest, provjerite povijest. Je l’ bio on četnički vojvoda. Je. U čemu je problem?! Nek me netko tuži, ali to je istina”, govorio je Kerum, nakon čega je napustio Loru.

- Reklama-

Najnovije vijesti:

Mostarska influencerica spojila BiH i Hrvatsku bodri Zmajeve i Vatrene: “Dvije nacije, ista strast”

Mostarska influencerica Marijana Jurić privukla je veliku pažnju na društvenim mrežama nakon što je objavila fotografije u neobičnoj navijačkoj...

Vrijeme:

Zagreb
vedro
24.9 ° C
24.9 °
24.9 °
55%
1m/s
0%
Sub
24 °
Ned
37 °
Pon
38 °
Uto
38 °
Sri
35 °

Tečajna lista:

EUR - Zemlje članice euro
USD
0.8777
GBP
1.1587
CHF
1.0842
CNY
0.1291
HUF
0.0028
- Reklama-

Pročitajte još:

Popularno: