Ryanair dolazi u Zagreb: Pokreće čak 12 linija, na presici otkrili gdje će letjeti

Pročitajte još:

Ryanair je dosad ljeti povezivao jadranske gradove s cijelom Europom, no Zagreb nije nikad bio na listi njegovih destinacija

Irski niskotarifni avioprijevoznik Ryanair danas je na virtualnoj tiskovnoj konferenciji objavio novosti o letovima te kompanije za Hrvatsku, a svakako najvažnija vijest je dolazak Ryanaira u zagrebačku zračnu luku Franjo Tuđman.

Uvode 12 destinacija iz Zagreba, a povratne karte se mogu kupiti i po cijeni od 30 eura

Irski niskotarifni avioprijevoznik Ryanair dolazi u zagrebačku zračnu luku! Kako piše portal CroatianAviation, Ryanair je dodao Zagreb na svoju internetsku stranicu.

Kako je objavljeno, iz Zagreba će polijetati zrakoplovi na čak 12 linija prema osam država. Tako će hrvatska metropola od srpnja biti povezana s Bruxellesu i Milanom, a od rujna s Parizom, Dortmundom, Frankfurtom, Karlsruheom, Memmingenom, Rimom, Podgoricom, Oslom, Goteborgom i Londonom.

Ryanair će bazirati četiri zrakoplova u Hrvatskoj, a tvrde da ulažu 200 milijuna dolara u zagrebačku bazu. Promet unutar Hrvatske zasad ne planiraju.

Linija Zagreb – London prometovat će svakodnevno od 1. rujna, linija Brussels – Zagreb prvi let ima već 4. srpnja, dok je najkraća linija Zagreb – Podgorica i prometovat će dva puta tjedno od 4. rujna. Karte se već sada mogu kupiti, a povratne i po cijeni od 30 eura.

- Reklama-

Najnovije vijesti:

Thierry Henry biranim riječima nahvalio Luku Modrića: “Klasa nikada ne stari”

Luka Modrić još je jednom pokazao zašto ga mnogi smatraju jednim od najvećih veznih igrača u povijesti nogometa. Kapetan...

Vrijeme:

Zagreb
vedro
32.7 ° C
32.7 °
32.7 °
54%
1.9m/s
3%
Pon
36 °
Uto
37 °
Sri
35 °
Čet
27 °
Pet
30 °

Tečajna lista:

EUR - Zemlje članice euro
USD
0.8766
GBP
1.1590
CHF
1.0839
CNY
0.1289
HUF
0.0028
- Reklama-

Pročitajte još:

Popularno: