BBB u Milanu salutirali nacističkim pozdravom: ‘Ustaše bi bile ponosne’

Pročitajte još:

Dinamo je u susretu 2. kola skupine E Lige prvaka izgubio od Milana na San Siru 3:1. Prvi gol za domaćina zabio je Olivier Giroud s bijele točke u 45. minuti. Milan je drugi gol zabio u prvoj minuti drugog poluvremena, a strijelac je bio Saelemaekers. Za Dinamo je zabio Mislav Oršić nakon sjajne akcije s Brunom Petkovićem u 56. minuti. Treći gol za domaćina postigao je Pobega u 77. minuti.

Momčad Ante Čačića imala je s tribina podršku od oko 3700 navijača, najviše Bad Blue Boysa koji su na stadion stigli korteom neposredno prije utakmice. U nekom trenutku se u tom korteu dogodio događaj koji se trenutno širi društvenim mrežama i ne služi na čast hrvatskim navijačima.

Prije utakmice Bad Blue Boysi su na stadion krenuli u korteu. U jednom trenutku gotovo svi su podigli desnice u zrak i salutirali nacističkim pozdravom. Sramotni potez vrlo je brzo završio na društvenim mrežama, a podijelio ga je i profil Stop Antisemitizmu.

Jedan navijač Dinama uboden u stražnjicu
Talijanska agencija AGI objavila je kako je prije utakmice navijač zagrebačkog Dinama lakše ozlijeđen nakon što su ga napali nepoznati napadači. Ima ubodne rane u području stražnjice.

- Reklama-

Najnovije vijesti:

Thierry Henry biranim riječima nahvalio Luku Modrića: “Klasa nikada ne stari”

Luka Modrić još je jednom pokazao zašto ga mnogi smatraju jednim od najvećih veznih igrača u povijesti nogometa. Kapetan...

Vrijeme:

Zagreb
vedro
25.6 ° C
25.6 °
25.6 °
56%
1.5m/s
0%
Ned
25 °
Pon
37 °
Uto
39 °
Sri
35 °
Čet
28 °

Tečajna lista:

EUR - Zemlje članice euro
USD
0.8777
GBP
1.1587
CHF
1.0842
CNY
0.1291
HUF
0.0028
- Reklama-

Pročitajte još:

Popularno: