Novi skandal u vojsci, sedam vojnika se drogiralo!

Pročitajte još:

Ponovo problemi s drogom u vojsci. Kod osmorice hrvatskih vojnika otkrivena je prisutnost metabolita droga. Pali su ove godine u preventivnom nadzoru Oružanih snaga, potvrđeno je Dnevniku Nove TV.

U Ministarstvu obrane kažu kako je utvrđena konzumacija kokaina i marihuane. Stegovna prijava podnesena je protiv sedmorice, dok je jedan pripadnik HV- a medicinskom dokumentacijom potkrijepio prisutnost metabolita lijekova u organizmu te nije stegovno prijavljen.

Većina pripadnika je iz sastava postrojbi Hrvatske kopnene vojske, a službeno nije poznato jesu li drogu konzumirali dok su bili u službi ili izvan vojarni, kako su je nabavili i o kojim je količinama riječ.

Podsjećamo, riječ je o pripadnicima Zapovjedništva specijalnih snaga, koji su bili pozitivni na kokain i protiv kojih su pokrenuti vojnostegovni postupci. Testirani su bez najave i ciljano. Za zlouporabu narkotika koji su tada zabilježeni među specijalcima u MORH-u i Glavnom stožeru tvrdili su da predstavljaju izolirane slučajeve.

- Reklama-

Najnovije vijesti:

Tko je supruga Petra Sučića? Samozatajna Matea čeka bebu s hrvatskim reprezentativcem

Petar Sučić, 22-godišnji hrvatski reprezentativac i jedan od najperspektivnijih nogometaša svoje generacije, privukao je veliku pažnju nakon pogotka protiv...

Vrijeme:

Zagreb
vedro
24.4 ° C
24.4 °
24.4 °
73%
0.4m/s
0%
Ned
37 °
Pon
38 °
Uto
38 °
Sri
36 °
Čet
24 °

Tečajna lista:

EUR - Zemlje članice euro
USD
0.8777
GBP
1.1587
CHF
1.0842
CNY
0.1291
HUF
0.0028
- Reklama-

Pročitajte još:

Popularno: